Proč to dělat složité, když je to tak jednoduché?


CHUŤ JIHU

Jste milovníci citrusů? Pak Vás tento set bude bavit. Napárovali jsme do něj tonik Double Dutch. Ten založily 2 dámy z Nizozemska, a musíme říct, že se jim podařil. V toniku je zvýrazněn chinin, a ve spojení s citrusy, hlavně výrazným růžovým grepem, dodá drinku s portským ty pravé grády. Přidejte navíc pomeranče, limetky, a budete se cítit, jako byste byli opravdu někde na dovolené.

Set obsahuje:

1x láhev bílého portského (Messias) a 7x 0,2l toniku Double Dutch

Máme vyzkoušeno, že tento poměr Vám vystačí přesně na 7 VELKÝCH drinků.


DO PLAVEK

Máte občas výčitky, že jste celý den sportovali, jedli zdravě, a pak to celé završili nějakým kalorickým drinkem? My občas ano. Našli jsme španělský tonik, jehož specifikem je nulový přidaný cukr, tudíž má pouze 1,7 kcal na 100 ml! Připravují jej mistři z madridské destilérky SANTAMANÍA. Tonic Bendita se vyrábí z nejlepší minerální vody, špetky chininu a přírodních extraktů citrusů.

Set obsahuje:

1x láhev bílého portského (Dow's) a 7x 0,2l toniku Bendita

Máme vyzkoušeno, že tento poměr Vám vystačí přesně na 7 VELKÝCH drinků.


RŮŽOVÝ SVĚT

Občas se na svět koukáme růžově. Chceme totiž vidět hlavně ty hezké a příjemné věci. Že to tak opravdu bude delší dobu, to bohužel garantovat neumíme, ale minimálně chvíli po dopití tohoto setu si ten růžový svět užijete. Toto portské mícháme s tonikem Thomas Henry - jedním nejstarších a nejoblíbenějších. Vyšší obsah chininu Vám zaručí  hořkost, a s aromatem květin a citrusů je to prostě sen. Růžový.

Set obsahuje:

1x láhev růžového portského (Croft) a 7x 0,2l toniku Thomas Henry

Máme vyzkoušeno, že tento poměr Vám vystačí přesně na 7 VELKÝCH drinků.


VÍNO A VÍNO

Někdy může být 1 víno málo, a proto máme pro Vás set, který obsahuje vína rovnou 2. Vy se je můžete jednoduše smíchat a užívat si drink Porto Verde. Ten se skládá z bílého portského vína a portugalského zeleného vína. Skloubení těchto vín Vám zajistí zážitek, který bude beztak Vaší premiérou. Jak často totiž pijete 2 vína naráz? :)

Set obsahuje:

1x láhev bílého portského Porto Niepoort a 2x láhev zeleného vína Ponte Lima